Piosenki, gry i filmy :)

Przydatne informacje dotyczące rehabilitacji Dzieci i Dorosłych

Mądra Sowa

Rehabilitacja oddechowa - przygotowania, realizacja, współpraca

DO REHABILITACJI,  FIZJOTERAPII  ODDECHOWEJ  w naszym Ośrodku STOBNO przygotowaliśmy się już w drugiej połowie 2015 r. przygotowując sprzęt, pomieszczenia, a przede wszystkim odbywając cykl szkoleń naszej kadry. Nawiązaliśmy współpracę z Firmą BG BHU Bogusław Grzeszek Wrocław, która to przeszkoliła naszych terapeutów, pomogła w doposażeniu się w sprzęt profesjonalny najnowszej generacji.

FIRMA MEDYCZNY DLA DZIECI  specjalizuje się głownie we wprowadzaniu na polski rynek innowacyjnych rozwiązań w branży medycznej.

Szczegółowe informacje, atesty i certyfikaty, wyniki badań, artykuły i opracowania dostępne są na naszych serwisach internetowych krabat.pl., aeronebgo.pl, babyair.pl, medycznydladzieci.pl.

Informacje handlowe o pełnej ofercie wraz z cenami detalicznymi dostępne są w naszym sklepie medycznydladzieci.otwarte24.pl

SZKOLENIA, WARSZTATY, PREZENTACJE – Firma Medyczny Dla Dzieci prowadzi na terenie całego kraju bezpłatne i odpłatne szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów, przymiarki i pokazy sprzętu oraz warsztaty dla opiekunów i pacjentów.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – Medyczny Dla Dzieci z dużymi sukcesami współpracuje z takimi organizacjami jak Fundacja Dzieciom  „ Zdążyć z Pomocą”. W ośrodku rehabilitacyjnym Biomicus należącym do fundacji prowadzone są sesje terapeutyczne przy zastosowaniu naszych flagowych produktów – kamizelki oscylacyjnej Vibra Vest oraz parapodium Krabat Pilot. Dzięki zawartym porozumieniom z Fundacją Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę MATIO , Fundacja Oswoić Los w Lublinie oraz wspomnianą wyżej  Fundacją Dzieciom  „ Zdążyć z Pomocą” podopieczni mają możliwość zakupu sprzętu w specjalnych programach rabatowych. Zapraszamy do współpracy.

Ponadto Medyczny Dla Dzieci prowadzi aktywną działalność charytatywną i społeczną m. in.: grupę OPP Medyczny Dla Dzieci i zbiórki 1%, darowizny sprzętu dla szpitali i pacjentów. Bezpłatną Wypożyczalnię Sprzętu Medycznego.

Powered by Joomlamaster.org.uatogether with Joomstudio.com.ua